Netta Elektronik Tic. ve San. Ltd. Şti., 24.06.1999 yılında İstanbul'da kurulmuş olup, kuruluşundan bu yana telekomünikasyon ve elektronik sektöründe üretim, satış, test, bakım ve tamir hizmeti vermektedir. Hertürlü ESD önlemi alınmış çalışma ortamı ile tamamı firmamıza ait olan 1700 m2 kapalı alan içersinde faaliyet göstermektedir.


Firmamız müşterilerimizin tüm beklentilerini karşılayabilecek kalite seviyesine ulaşmamızı sağlayabilmek için bütün maddi ve teknik imkanlarıyla "kaliteli hizmet" prensibini ilke haline getirmiştir.


Kurulduğu günden bu yana sürekli hizmet yelpazesini geliştiren, "Kaliteli hizmet, akıcı ve uygun çözüm" sloganını kendine ilke edinen firmamız geçmişten aldığı güçle yarınlara güvenle bakmaktadır. Kapasitemizi arttırmak , kalite seviyemizi daha yükseltmek ve sürekli geliştirmek için planlı olarak yatırımlarımız devam etmektedir. Özellikle yurt dışı bağlantıları sayesinde elektronik malzeme temini konusunda geniş bir portföye sahip olan firmamızın ürünleri iç ve dış piyasalarda yer almaktadır.

Netta elektronik