• info@nettaelektronik.com
  • +90 216 313 29 70
  • Whatsapp

Netta Elektronik Tic. ve San. Ltd. Şti., 24.06.1999 yılında İstanbul’da kurulmuş olup, kuruluşundan bu yana telekomünikasyon ve elektronik sektöründe üretim, satış, test, bakım ve tamir hizmeti vermektedir. Hertürlü ESD önlemi alınmış çalışma ortamı ile tamamı firmamıza ait olan 1700 m2 kapalı alan içersinde faaliyet göstermektedir.

Firmamız müşterilerimizin tüm beklentilerini karşılayabilecek kalite seviyesine ulaşmamızı sağlayabilmek için bütün maddi ve teknik imkanlarıyla “kaliteli hizmet” prensibini ilke haline getirmiştir.

Kurulduğu günden bu yana sürekli hizmet yelpazesini geliştiren, “Kaliteli hizmet, akıcı ve uygun çözüm” sloganını kendine ilke edinen firmamız geçmişten aldığı güçle yarınlara güvenle bakmaktadır. Kapasitemizi arttırmak , kalite seviyemizi daha yükseltmek ve sürekli geliştirmek için planlı olarak yatırımlarımız devam etmektedir. Özellikle yurt dışı bağlantıları sayesinde elektronik malzeme temini konusunda geniş bir portföye sahip olan firmamızın ürünleri iç ve dış piyasalarda yer almaktadır.

Faaliyet Alanlarımız

01
Güç Kaynakları

24V - 48V - 110V - 220V DC girişli DC - AC Inverterler 24V - 48V - 110V - 220V DC çıkışlı DC - AC Doğrutucular 750VDC - 1500VDC Redressör Üniteleri ve Hücreleri AC – DC güç kaynakları Kablo üzerinden DC güç aktarımı

02
Enerji Uygulamaları

UPS (Monoblok, Modüler UPS) Her kapasite gerilim Regulatörleri AG – OG Panolar Trafo Yenilenebilir Enerji uygulamaları

03
Akü

Akü (AGM - VRLA, GEL, OPzV, OPzS, Ni-Cd, Li-ion, ...) Akü Test ve Şarj – Deşarj Cihazları İmalat, Servis, Bakım ve Tamir Hizmetleri Proje + İmalat + Nakliye + Montaj + Kabul = Anahtar Teslim Satış sonrası Garanti ve Destek

https://www.nettaelektronik.com/new/wp-content/uploads/2024/03/WhatsApp-Gorsel-2024-03-21-saat-08.18.05_3355f92f.jpg

Netta Elektronik Güç Sistemleriyle Güvendesiniz

Netta Elektronik, 1999 yılından beri telekomünikasyon ve elektronik sektörlerinde yenilikçi enerji çözümleri sunmaktadır. Uzman kadromuz, sektördeki en son teknolojileri kullanarak ihtiyaçlarınıza özel ürünler geliştirir.

  • 93% ve üzeri enerji verimliliği sunan son teknoloji SMPS güç sistemleri.
  • 25 kW'tan 250 kW'a kadar modüler yapıda güç kapasitesi, kolay yükseltme imkanı.
  • Enerji altında modül değiştirme özelliği ile kesintisiz enerji sağlama.

Haberlere kayıt ol

Netta Elektronik Tic. ve San. Ltd. Şti., 24.06.1999 yılında İstanbul'da kurulmuş olup, kuruluşundan bu yana
telekomünikasyon ve elektronik sektöründe üretim, satış, test, bakım ve tamir hizmeti vermektedir.